המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

לימודי מנהל עסקים

מנהל עסקים הוא תחום המשתייך למדעי החברה ועוסק בתורת הניהול של פירמות וארגונים למטרות רווח. בין הנושאים הנלמדים בתחום ניתן למנות מימון, שיווק, חשבונאות, חקר ביצועים, ניהול משאבי אנוש, ניהול מערכות מידע ועוד.

רמת ההוראה
ללמוד מהטובים ביותר: המרצים בתוכניות הלימוד של הפקולטה למנהל עסקים נבחרו בקפידה רבה על בסיס מצוינות הוראתית ומצוינות אקדמית. בנוסף לאלו, בסגל הפקולטה למנהל עסקים חברים מרצים המביאים עמם ניסיון מעולם העסקים בו הם משמשים במגוון תפקידי ניהול ויעוץ בכירים.

להתקדם בקריירה כבר במהלך הלימודים
אנו מציעים לסטודנטים מסגרת לימודית מהנה ומאתגרת באווירה חמה ותומכת. מסגרת המציידת אותם בכלים הנדרשים לפיתוח קריירה מקצועית מוצלחת בעולם העסקים המודרני. תכנית הלימודים אף מאפשרת לסטודנטים לשלב עבודה תוך כדי הלימודים.

זכאים למלגות והנחות
מועמדים בעלי פסיכומטרי גבוה.
מועמדים בעלי ממוצע בגרות משוקלל מעל 100 יהיו זכאים ל1,500 ש"ח הנחה.

לימודי מנהל עסקים
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מעניק לסטודנטים ידע נרחב במגוון תיאוריות מהותיות, כלי ניתוח ומתודות לקבלת החלטות. תוכנית הלימודים בתחום מנהל עסקים מורכבת מ-122 שעות לימוד סמסטריאליות וכוללת לימודי בסיס בתחום הכלכלה, מתמטיקה וסטטיסטיקה, כמו גם קורסים בתחומי הליבה של מנהל עסקים, קורסים בנושאי ניהול איכותי ואתיקה וקורסים הקשורים לעולם המשפטים.
לימודי מנהל עסקים שמים את הדגש על לימוד טכניקות לקבלת החלטות, קביעת אסטרטגיות, קביעת יעדים ויישום יעדים במחלקות השונות של הפירמה.

לימוד מנהל עסקים – פירוט תחומי הליבה

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מעניק לבוגרי התואר במנהל עסקים ידע נרחב במגוון תחומי ליבה, כמו גם כלי ניתוח וכלים לקבלת החלטות ארגוניות. ישנו דגש מיוחד אודות המחשת הקשר שבין נושאי הלימוד לבין העולם העסקי, באופן המקנה לבוגריו את היכולות ליישם את שלמדו כשהם יוצאים אל העולם האמיתי.

 

על מנת לקבל פרטים נוספים אודות תוכנית הלימודים וההרשמה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר באמצעות מילוי פרטי ההתקשרות שלכם בטופס המופיע באתר, או באמצעות טלפון מספר: 6188*​.

 

פקולטה למנהל עסקים