המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

לימודי משפטים ערב

אם החלטתם שאתם מעוניינים בלימודי תואר ראשון בתחום המשפטים ורוצים לעשות זאת במוסד להשכלה גבוהה, עם סגל המורכב ממרצים נבחרים, מוסד שיקנה לכם כראוי את הן את הידע הנדרש לכם, הן הכשרה וכן כלים נוספים לפיתוח החשיבה שיסייעו לכם לעבור בהצלחה רבה את הבחינות בתחום בו בחרתם ומאוחר יותר בהתמחות ובהשתלבות בו בעולם המשפט.

הנכם מוזמנים לבחון את מה שיש למרכז האקדמי להציע לכם הסטודנטים לעתיד

המרכז האקדמי למשפט ועסקים נועד לכל מי שעומד בתנאי הקבלה וחפץ בהשכלה גבוהה לזכות לה, להצטיין בתחום ולעסוק בו, כמו כן המרכז מאפשר לתלמידיו זכאות למלגות על רקע סוציו-אקונומי או על ידי השתתפות בפרויקטים מגוונים.

לימודי ערב משפטים, חשבונאות או מנהל עסקים – ניתן לעשות זאת גם כך

יתרון נוסף המתלווה ללימודים במרכז האקדמי הוא האפשרות לבחור בין מסלול יום למסלול ערב, לימודי ערב משפטים וכן חשבונאות או מנהל עסקים הם פתרון מוצלח לסטודנטים רבים שאינם מעוניינים או אין ביכולתם ללמוד בשעות היום מסיבות שונות, מכיוון שהם עובדים, מפני שהם הורים לילדים קטנים או כל סיבה אחרת.

לא כל המוסדות להשכלה גבוהה מספקים אופציה מהותית זו, אך אנו מודעים לצורך במסלול ערב ודואגים שגם מי שאינם פנויים ללימודים ביום יוכלו לקבל את ההזדמנות הנחוצה להם ולשלב בצורה נבונה את לימודי התואר עם חייהם מחוץ לאקדמיה.

לימודי משפטים ערב

לימודי משפטים ערב מורכבים מיומיים בשבוע בהם הלימודים מתקיימים בשעות אחר הצהריים וכן ימי ו' ואילו מסלולי היום משלושה ימי לימודים מרוכזים, כך שכל סטודנט יכול לבחור כרצונו את המסלול המועדף עליו בהתאם לצרכיו מבלי לפגוע בשאר עיסוקיו.

חפצים לאפשר לעצמכם לימודי ערב משפטים?
 
לקבלת מענה מסודר הכולל את כל האינפורמציה הרלוונטית, תנאי הקבלה, מועדי ההרשמה וטפסי ההרשמה פנו אלינו – דרך האתר בעזרת מילוי הטופס, בטלפון או דרך הדואר האלקטרוני, נשמח לענות לכם על כל שאלה ולספק לכם את הפרטים הנחוצים לכם לקראת בחירת ותחילת לימודיכם האקדמיים.

פקולטה למשפטים