המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

לימודי תואר ראשון במשפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

המרכז האקדמי מספק למעוניינים בלימודי תואר ראשון במשפטים קורסים ברמה גבוהה במיוחד שמטרתם להכשיר את התלמידים תוך הכרות, התוודעות ומתן כלים שילוו וישרתו אותם מאוחר יותר, אך אינם מכסים רק את תחומי המשפט על היבטיו אלא משלבים גם ידע שיסייע להם לפיתוח החשיבה ביקורתית תוך הרחבת אופקיהם.

במרכז האקדמי מלמדים מיטב המרצים, סגל המורכב ממרצים פנימיים וחיצוניים כאחד והלימודים נוגעים בתחומים אחרים מלבד המשפט, ביניהם – כלכלה, מדעי המדינה, מנהל ציבורי, פילוסופיה ומבחר נושאים נוספים, כך שהסטודנטים מרחיבים את השכלתם ונחשפים למידע רב העוזר להתפתחותם המקצועית.

ללמוד משפטים ברמה אקדמית

בפקולטה למשפטים ארבע חטיבות המציעות הכשרה ספציפית בתחומי משפט וזאת על ידי קורסים תיאורטיים ומעשים, סדנאות, קליניקות וסמינרים, החטיבות הקיימות הן -

ניתן לקבל מענה מסודר ואינפורמציה על כל אחת מן החטיבות, על תנאי הקבלה, על רישום לקורסים ועוד באתר וכן בפנייה ישירה אל המרכז.

ללמוד משפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים משמעותו ללמוד במוסד שדורג במקום השני מתוך עשרים ושמונה מוסדות להשכלה גבוהה מבחינת שביעות רצונם של הסטודנטים בסקר שנערך על ידי המועצה להשכלה גבוהה בארץ, כמו כן אנו גאים לזקוף לזכותנו את העובדה שתלמידי המרכז זוכים לממוצע של כ-90 אחוזי הצלחה בבחינות לשכת עורכי הדין.

שמנו לעצמנו למטרה להבטיח לסטודנטים הלומדים בו את השכלה הטובה ביותר שניתן להעניק בשנות הלימודים לתואר הראשון, לפיכך אנו עושים שימוש בכל האמצעים שברשותנו על מנת להכשיר את דור המשפטנים הבא של מדינת ישראל ולהכינם בצורה היעילה והנבונה ביותר לקראת קריירה מוצלחת.

אם אתם שוקלים לימודי משפטים, אם אתם חפצים בייעוץ מקצועי, הכוונה וסיוע אישי, אם אתם מעוניינים לנצל את יכולותיכם כראוי ולבחור בתכנית לימודים, חטיבה והתמחות המותאמות לכם, אנו מזמינים אתכם לקבל את המידע הנחוץ לכם, את האינפורמציה הרלוונטית ולבחור באיכות, ביוקרה ובהצלחה.

פקולטה למשפטים