המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

מתמחה אצל שופט בית משפט השלום, אזור המרכז
מתמחה בפרקליטות המדינה
מתמחה במשרד עו"ד
שמרון מולכו פרסקי
ושו"ת
מתמחה במשרד התקשורת
 

 ...ברצוני להדגיש שוב כי מגוון וכמות המשרות הרלוונטיות המוצעות באתר של ההכוון, אינו נופל בכמותו ובטיבו מזה של אתר קודקס, זה כשלעצמו יכול להעיד על טיב המרכז ועל העושה במלאכה. עד מהרה מצאתי מקום להתמחות בו, כמתמחה של שופט, באחד מבתי משפט השלום באזור המרכז.

עדי גונן הילה
סטודנטית שנה ג'

...אני סטודנטית "המרכז האקדמי למשפט ולעסקים" - רמת גן, ציינתי זאת בשורה הראשונה בקורות החיים שלי בגאווה, זומנתי למקומות מכובדים מאוד, והתקבלתי להתמחות בדיוק למקום שאותו הכי רציתי, פרקליטות המדינה - מחוז ת"א.

חני קורנז
סטודנטית שנה ב' 

...המרכז האקדמי למשפט ולעסקים, באמצעות המרצים וההכוון התעסוקתי, מקנים לנו במהלך הקורסים, את כל הכלים הללו אשר בעזרתם נתמודד בהצלחה בראיונות. כל שעלינו הוא רק ליישם. אני אישית, במסלול הזה, "סגרתי" בסוף שנה א' התמחות באחד המשרדים המובילים: "שמרון מולכו פרסקי ושות'".

קרן גולן
סטודנטית שנה ב'

...מבין מעומדים רבים צלחתי והשגתי משרת התמחות בה חשקתי (אף נמסר לי על ידה כי אהיה המתמחה הראשונה במשרד התקשורת שאת לימודיה רכשה במכללה ולא באוניברסיטה), ומבחינתי לצביה יש חלק בהישגיי.

דורין מוסקונה
סטודנטית שנה ג'

 

מתמחה במשרד עו"ד פלילי מוביל
מתמחה במשרד מסחרי מוביל
  מתמחה במשרד עו"ד שביט בר-און גלאון ציון יגור
   
 

כולי עלמא יודעים כי התמחות בתחום הפלילי - קשה למציאה. הן מכיוון שההיצע נמוך, הקליקה מצומצמת וסגורה, ועוה"ד המובילים בתחום הפלילי מספרם מועט. למרות זאת הצלחתי להתקבל להתמחות לאחד המשרדים המובילים והמתוקשרים בארץ בתחום הפלילי.
בפורום זה ברצוני להודות למרכז האקדמי למשפט ולעסקים בכלל, ולגב' צביה שפיגל בפרט, על הסבלנות, הסובלנות וההשקעה כלפי הסטודנטים ועבורם.
 חזק ואמץ.  

אביחי חג'בי
סטודנט שנה ד'

 

 

סוד ההצלחה שלי הוא היכולת להיעזר בניסיון של ההכוון התעסוקתי והיכולת להתנתק מקיבעונות ולעדכן עבור עצמי את סוג ההתמחות ביחס למה שבאמת מתאים לאופי, לציפיות, ליכולות ולניסיון שלי. בסופו של דבר, למזלי, סגרתי התמחות במשרד שונה מאוד ממה שחשבתי שאני אסגור. בנוסף, ללא ההכוונה, היעוץ והתמיכה של היחידה להכוון תעסוקתי אני לא מאמין שהייתי סוגר את ההתמחות כל כך מהר. היכולת של ההכוון התעסוקתי בכלל, וצביה בפרט, להעמיק בכל סטודנט, לזהות את היכולות שלו ולכוון את קורות החיים שלו למשרדים המתאימים בהתאם ליכולות הללו, מקלה עלינו מאוד את התהליך ועבורי היא פתחה דלתות במשרדים הנכונים.

קובי א'גי
סטודנט שנה ב'

חווית חיפוש ההתמחות, הינה חוויה בלתי-רגילה הכוללת בתוכה תחרותיות במובנים רבים:
ראשית, הגיעו עם בטחון עצמי ותאמינו בעצמכם, הכול מתחיל בשלב הזה. אם אדם שם לו מחסום פסיכולוגי, מלכתחילה הוא כבר "הפסיד במערכה".
שנית, "ההצלחה לא תושג אלא אחרי עמל" (שירת ישראל, משה בן עזרא). עליכם לעמול קשה על-מנת להתבלט ולהציג עצמכם בצורה הטובה ביותר. הדבר בא לידי ביטוי הן מבחינת הידע המשפטי, והן מבחינת כושר הביטוי והרושם האישי.
- שלישית (והחשוב ביותר), במידה ולא צלחתם את המשימה, אל תתייאשו! ייתכן וזהו מקום שאינו מיועד עבורכם. מעגל החיים מסמל יותר מכל את ההבנה כי לאחר כל משבר תבוא הצמיחה, בעקבות כל נפילה תבוא העלייה. שום החלטה כזאת או אחרת אינה מעידה בהכרח על כישוריכם. דעו, שהרבה דברים הינם תלוי זמן, מקום ונסיבות, והכול לטובה!

בהצלחה.

סטס שמיס
סטודנט שנה ב'

 

מרכז הכוונה, השמה וקריירה