המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

קורס מנהל עסקים

אנשי עסקים ומנהלים רבים חשים צורך הולך וגובר להרחיב את אופקיהם באמצעות קורס מנהל עסקים. מדובר באנשים בעלי ניסיון מקצועי, המעוניינים לשדרג את ביצועיהם, להרחיב את השכלתם או לפתוח עסק משלהם.

קורס מנהל עסקים

קורס מנהל עסקים מאגד בתוכו תחומים שונים מעולם העסקים בארץ ובעולם. השכלה מקיפה בתחום זה עשויה לפתוח אפיקי הצלחה נוספים ולכן יש לה ביקוש רב. למעשה, מנהל עסקים הוא תחום ידע העוסק בניהול ארגונים ופירמות למטרות רווח. על כן, מאגד הוא בתוכו ידע רב בתחומי השיווק, המימון, החשבונאות, ההתנהגות הארגונית, היזמות העסקית ועוד.

הרחבה אודות התחומים הנלמדים במסגרת קורס מנהל עסקים:

שיווק

תחום זה עוסק בתפקידה החשוב של הפונקציה השיווקית בכל הנוגע ליישום עסקי מוצלח. סביבת העסקים והשוק משתנים באופן תמידי ולכן יש צורך בעיצוב וביישום של מדיניות עסקית ארוכת טווח, תוך התחשבות בצרכי הלקוח, בנכסי המתחרים, בקביעת יעדים ובחדשנות מתמדת.

מימון

תחום זה עוסק במתן כלים למימון חברות ובתורת ההשקעות. הסטודנט לומד כיצד לבדוק כדאיות השקעות, כיצד לפזר סיכונים בתיקי השקעות, כיצד להעריך ולמדוד סיכונים ועוד. המרכז האקדמי למשפט ולעסקים שם את הדגש על הבהרת ההיבטים התיאורטיים והמעשיים של שוק ההון.

התנהגות ארגונית

תחום זה עוסק בהון האנושי של הארגון, חשיבותו ותרומתו להצלחת העסק. לתרבות הארגונית יש חשיבות מכרעת בכל הנוגע להצלחת העסק משום שהיא משקפת רבדים שונים כגון כישורי מנהיגות של מנהלים, כמו גם יכולות להנעת עובדים ולהגברת תפוקתם.

ניהול התפעול

היחידה התפעולית של הארגון אחראית על תהליכי הייצור של מוצרי או שירותי הארגון. על כן, ניהול נכון של היחידה התפעולית תורם רבות להצלחת הארגון ולכושר הישרדותו.


מה ניתן להפיק מקורס מנהל עסקים

בוגרי קורס מנהל עסקים ממנפים את הצלחתם ואת תפקידם בסביבה הארגונית. בין אם מדובר בעסק עצמאי ובין אם מדובר בתפקיד שכיר, הידע התיאורטי והמעשי הנרכש במהלך קורס מנהל עסקים תורם רבות לכישורי המנהיגות של בוגריו וליעילותו של העסק.

מידע נוסף אודות קורס מנהל עסקים, תואר ראשון במנהל עסקים, תוכנית הלימודים ותנאי הקבלה, ניתן לקבל באמצעות ידיעון הלימודים המופיע באתר או באמצעות טלפון מספר: 6188*.

פקולטה למנהל עסקים