המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

מנהל עסקים שיווק – מנהל עסקים למנהלים
מנהל עסקים הוא תחום במסגרת מדעי החברה העוסק בניהול ארגונים ופירמות, באופן אשר יגדיל את רווחיהן או יממש את מטרותיהן.
תואר במנהל עסקים מקנה ידע במגוון רחב של תחומים: כלכלה, סטטיסטיקה, מתמטיקה, ניהול ואף משפטים. מטרת התואר היא להקנות כלים מעשיים ותיאורטיים על מנת להגיע להישגים ולתוצאות במקצוע.

לימוודי מנהל עסקים שיווק

תחום מוביל במנהל עסקים הינו תחום השיווק. מדבור באחד מהמקצועות המבוקשים והרווחיים ביותר שקיימים בשוק העבודה בישראל בפרט ובעולם בכלל. המנהל המודרני חייב להבין את תחום השיווק על מנת למנף את ארגונו להצלחה מרקיעת שחקים.

ההתמחות וההבנה בשיווק במסגרת לימודי מנהל עסקים מקנה לבוגר המסלול את היכולת לקדם ולהבטיח את המשך קיומו של כל ארגון ופירמה.
התפיסה השיווקית בארגון צמחה מתוך התפיסה כי הארגון הוא יחידה כלכלית אשר נועדה לשם סיפוק מוצרים ושירותים באופן אשר ישביע את רצונם של לקוחותיה. על מנת להיות יעיל, על הארגון למקסם את רווחיו, להגדיל את נתח השוק שלו וליצור לעצמו תדמית חיובית מובילה.

מטרת לימודי מנהל עסקים שיווק היא הקניית ידע וכלים בתחומי השיווק השונים כגון מיומנויות מכירה, מיומנות משא ומתן ומיומנויות הבעה ויכול שכנוע.
בסיום שנת הלימודים הראשונה בתואר יכולים הסטודנטים לבחור האם ברצונם להתמחות במימון או בשיווק.

קורסים ייחודיים לתחום השיווק כוללים:

1. סמינר בשיווק.
2. אסטרטגיה שיווקית.
3. ניהול הפרסום.
4. שיווק בינלאומי.
5. שיווק שירותים.
6. חקר שווקים.

לימודי מנהל עסקים למנהלים

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מציע מסלול לימודי מנהל עסקים למנהלים. ההתפתחויות הטכנולוגיות של העשורים האחרונים והתחרותיות הרבה בשוק העבודה הולידו את הצורך של מנהלים קיימים להרחיב ולהעשיר את הידע הקיים שלהם. מדובר במסלול המיועד לבעלי ניסיון בשוק העבודה, המעוניינים לשפר את היכולות הניהוליות שלהם ולהרחיב אופקים בתחומי הניהול, השיווק, המשפט, המימון ועוד.
תוכנית הלימודים כוללת בין היתר:

לקבלת מידע נוסף ניתן לפנות אלינו בכל עת באמצעות טופס ההתקשרות שבאתר, או בטלפון: 6188*.

פקולטה למנהל עסקים