המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

טקס סטודנטים מצטיינים המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

ביום א' האחרון (1.3.2015), התקיים בתיאטרון היהלום ברמת גן טקס הענקת תעודות לסטודנטים המצטיינים של המרכז. בטקס לקחו חלק נשיא המרכז האקדמי למשפט ולעסקים, פרופ' דוד מנשרי, דיקן הפקולטה למנהל עסקים, פרופ' יורם מיתקי, דיקן הפקולטה למשפטים, פרופ' משה כהן אליה ופרופ' מרדכי קרמניצר, סגן נשיא המכון הישראלי לדמוקרטיה, אשר העביר הרצאת אורח בנושא - "שחיתות פוליטית בישראל". על בימת הטקס בירכו נשיא המכללה והדיקנים את הסטודנטים המצטיינים.

דוד מנשרי, נשיא המכללה, אמר מעל בימת הטקס כי, "יש לשמר ולפתח את ערך ההצטיינות. עצם קיומנו מותנה בהצטיינות דור המנהיגים הבא. על כן אני שמח שהגעתם להישגים והצטיינתם בלימודיכם ואני מברך אתכם בהרבה הצלחה בהמשך הדרך."

אחריו עלה פרופ' יורם מיתקי, דיקן הפקולטה למנהל עסקים, לברך את המצטיינים: "נדמה לי כי הרצון להוביל, הנחישות להצליח והדחף לממש את הפוטנציאל שלכם, אלה הם המפתחות האמיתיים שפותחים את הדלת למצוינות האישית של כל אחד מכם. ההצטיינות איננה מטרה בפני עצמה אלא זרקור המאיר כיווני עשייה, יצירה, התחדשות ותרומה לכלל".

 פרופ' משה כהן-אליה דיקן הפקולטה למשפטים, אמר לסטודנטים "חשוב לכולנו במרכז שתבינו שבכך לא תמה הצטיינותכם – כאשר תיכנסו לתפקיד שלכם כעורכי דין, תזכרו תמיד שהאדם שפונה אליכם הוא איננו רק לקוח, מאחורי כל לקוח יש אדם. לפני שעו"ד מוציא צו עיקול הוא צריך לזכור שמאחורי צו העיקול יש בית, יש משפחה. המצטיינים הם אלה שמצליחים לשלב את התבונה שבכללים והתיאוריות, עם הרגישות האנושית."

את הטקס סגר פרופ' קרמניצר, סגן נשיא המכון הישראלי לדמוקרטיה, בהרצאתו "שחיתות פוליטית בישראל", בפנייתו אל המצטיינים אמר, "שחיתות היא בדיוק הדבר שמונע מהמצטיינים לקבל ביוטי והכרה למצוינות שלהם. צריך להיאבק בשחיתות ולהביא לצמצומה, בכדי שהמצטיינים לא יחששו לפנות לשירות הציבורי".

המרכז האקדמי