המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

מנכ"ל אסם במועדון המנהלים של הפקולטה למנהל עסקים

אל המרכז הגיע אורח חשוב לאחרונה - מנכ"ל אסם מר איציק צאייג.
צאייג הגיע מלווה בברק שטרוזברג- סמנכ"ל משאבי אנוש של החברה ,למרכז האקדמי במסגרת הרצאה שהעביר לסטודנטים במועדון המנהלים של הפקולטה למנהל עסקים, אשר מארח מעת לעת דמויות בכירות ומשפיעות במשק הישראלי.

בשבוע שעבר זכתה אסם בתואר: "המעסיק החברתי של השנה", על כן, הרצאתו של צאייג הייתה בנושא "אסם כמעסיק חברתי". צאייג הציג בפני הסטודנטים את משנתה של החברה בתחום העסקת העובדים ותיאר בפניהם את האתגרים אשר עומדים בפני חברת ענק אשר רוצה לשמר עובדים לאורך זמן ויחד עם זאת להעניק לכל עובד יחס אישי ואת התנאים הטובים ביותר במקום העבודה.

צאייג הציג בפני הסטודנטים את תהליכי הצמיחה וההתפתחות בהובלת עובדים, את השימור והגיוון התעסוקתי שמנסים להטמיע בחברה ודיבר גם על ההבדלים בהעסקת עובדים בין ישראל לעולם.
לאחר מכן, דיבר צאייג על הקשר של אסם לקהילה ועל החשיבות שרואה החברה בפעילות הקהילתית ובתרומה לאחר. עוד דיבר, על היותה של אסם כפופה לתאגיד הבינלאומי נסטלה ועל המשמעויות של התנהלות חברה ישראלית אשר כפופה לתאגיד זר.

בסיום ההרצאה ניתן זמן לשאלות, בו הסטודנטים שאלו את צאייג על מגוון נושאים דוגמת המותג הפרטי, ניהול כוח אדם, מחירי המזון ועוד.

המרכז האקדמי