המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

מנכ"ל קופיקס, אבי כץ מרצה בפני מועדון המנהלים של הפקולטה למנהל עסקים
 

בסוף השבוע התארח הבעלים והמייסד של חברת "קופיקס", אבי כץ במפגש של "מועדון המנהלים" בפקולטה למנהל עסקים של המרכז.

 כץ דיבר עם הסטודנטים על תוכניות עתידיות, כישלונות העבר, ריצה לפוליטיקה ואף על פיתוח העסק בחו"ל.

כץ סיפר על התוכנית לפתיחת "סופר קופיקס" שהולך לייצר מהפכה בתחום הקמעונות ואף ציין "סופר קופיקס הולך להיות הדבר הכי גדול שעשיתי בחיים שלי"!.

בהמשך סיפר כץ לחברי המועדון על "קרן הגשמה", אשר מחברת בין משקיעים פרטיים ליזמים מובילים ומאפשרת לכל אדם להיות שותף בפרוייקטים גדולים ואיכותיים. כץ, שהינו נשיא הקרן ומייסדה, סיפר לסטודנטים כי עכשיו הוא מפתח את "קרן הגשמה לונדון" אשר תאפשר לאנשים פרטיים להיכנס כשותפים לפרוייקטים בבירת אנגליה ואף חשף בפניהם כי בעתיד הוא מתכנן להקים את "קרן הגשמה מוסקבה".

גם על הבחירות הקרבות ובאות דיבר כץ. כשאחד הסטודנטים אמר לו על הצורך שאדם כמוהו ייצג את ציבור הבוחרים ענה לו, "אני אדם חופשי. אני חוזר מהעבודה, לוקח את האוטו ונוסע לתל אביב לבלות. חוזר הביתה מאוחר בלילה. אם הייתי בפוליטיקה הייתי יכול לחיות ככה? למה אני צריך את זה..."


 

כשנשאל על ידי הסטודנטים לגבי סוד הצלחה והקו שמנחה אותו בעשיית עסקים אמר, "לי יש יתרון בזכות העממיות שלי והחיבור לאנשים, אם אתה מרגיש שהמיזם שיצרת עוזר לאנשים - אז זה עוזר לאנשים. תמיד תזכרו, אתה לא יכול למכור לאנשים אחרים מה שלא יוכלו למכור לך. מה עושה סוחר טוב? פשוט מאוד, להבין מה חסר לשני". 

לכתבה בכלכליסט

המרכז האקדמי