המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

סטודנט בעל עסק – רונן סין 
 
רונן סין (28) מתל אביב,  סטודנט שנה ג' למנהל עסקים התמחות בשיווק, מאמן כושר אישי והבעלים של "Fitness4U" | "Go-Lady"


על העסק
פתחתי את העסק שלי פיטנס פור יו ב-2008. מתוך מטרה לתת מענה בתחום האימונים האישיים של מאמן כושר אישי עד הבית, בשילוב אימון  TRXלכלל האוכלוסייה ובמיוחד לאנשים חסרי משמעת, שקשה להם לצאת מהבית ולהתמיד באימוני כושר. במהלך השנים ועם הניסיון שצברתי, החלטתי לפנות לפלח שוק חדש וספציפי בעל ביקוש רב לספורט. מכאן נולד גו ליידי שזהו אימון כושר לנשים בלבד, מדובר בקהל מטרה מאוד ממוקד ובעל מודעות גבוהה לכל הנושא של פעילות גופנית לאחר לידה או בזמן הריון. הצוות מורכב ממספר מאמנות בעלות ניסיון רב ועם ידע מקצועי נרחב. 
כך נוצר מצב שיש אתר אחד אשר פונה למגוון הרחב של האוכלוסייה, בעוד שאתר אחר מתרכז בנשים בלבד. בכל הנושא של הריון, לידה ולאחר מכן בשילוב הספורט בחייהן.
המשותף לכלל הלקוחות שלי, הוא שכולם רוצים להתחיל ולעשות אימונים אישיים וקבוצתיים ומחפשים מסגרת ספורטיבית-חברתית, אשר תעניק תמורה הולמת לכספם וכמובן יחס אישי במיוחד, הבא לידי ביטוי בטלפונים, סמסים, פייסבוק, אימיילים. המטרה שלנו היא לשמר אותם לתקופת זמן ארוכה במיוחד ולא זבנג וגמרנו. 


עובדים
הצוות כרגע מאגד בתוכו 6 מאמנים ומאמנות הפזורים ברחבי הארץ לפי מוקדי ביקוש עיקריים בערים השונות, ומיקור חוץ - מספר מאמנים שאנו עובדים עמם בשיתוף פעולה הדדי. השאיפה בעתיד, היא לגדול מבחינת כמות העובדים, להרחיב את האזורים הגיאוגרפיים וכמובן להגדיל את קהל הלקוחות.

 
כיצד הלימודים עוזרים לי בניהול העסק
אני לומד מנהל עסקים ושיווק ואין ספק שהתואר בכלל והלימודים בפרט עוזרים לי המון בהתנהלות היומיומית וכמובן בייעול תהליכים שיווקיים ארגוניים. מבחינתי זהו ארגז כלים פורץ דרך שרכשתי, ואיתו אני ממריא הלאה לאפיקים חדשים.
במסגרת התואר למדתי קורסים רבים שלימדו אותי דברים אותם אני מיישם כיום בעסק שלי :  בחרתי התמחות בשיווק אשר זוהי אחת האהבות הגדולות שלי, חוץ מכושר. הקורסים והתכנים הינם בעלי ערך מוסף אדיר עבורי המלמדים אותי "איך לחשוב מחוץ לקופסא". בין הקורסים המומלצים שסייעו לי במיוחד: התנהגות צרכנים, ניהול הפרסום, מיתוג, שיווק שירותים וניהול מותגים.
בנוסף לכך, חשוב לי להדגיש כי למדתי טיפים רבים על התנהלות חשבונאית עסקית נכונה במטרה להגדיל הכנסות ולהקטין הוצאות. וזאת בעזרת קורסים מעניינים ומגוונים כגון: חשבונאות, כלכלה ופיננסים. כל בעל עסק בכלל, בין אם הוא סטודנט ובין אם לאו, צריך לדעת את זכויותיו ואת חובותיו וכמובן כיצד לייעל עצמו בצורה הטובה ביותר.
 
תוכניות לעתיד
לגדול, להתפתח, לפרוץ קדימה לתודעת הצרכנים, להביא כמות נכבדת של עובדים איכותיים. וכמובן לפתוח סטודיו משלי.
 
 
*אלו הם לינקים לאתרים השונים של רונן:

https://personal-fit.co.il  |   http://www.go-lady.co.il |  fitness4u.co.il | www.go-x.co.il 

המרכז האקדמי