המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

דיקן הפקולטה למנהל עסקים למצטיינים במגזר המיעוטים: "גם מנהל עסקים הם אופציה טובה ללימודים ולתעסוקה"

דיקן הפקולטה למנהל עסקים הפרופ' יורם מיתקי נפגש בכפר קאסם עם קבוצה נבחרת של צעירות וצעירים המתעניינים ברכישת השכלה גבוהה. מדובר בתלמידים מצטיינים, שרובם משיגים ציונים גבוהים במבחן הפסיכומטרי ובד"כ בוחרים ללמוד רפואה, הנדסה ומדעי המחשב. בפגישה הציג פרופ' מיתקי את תוכנית הלימודים לתואר ראשון במרכז האקדמי למשפט ועסקים לרבות ההתמחויות המתקיימות במסגרתו וכן את לימודי התעודה בניהול הפרסום ובייעוץ נדל"ן המתוכננים משנה"ל תשע"ה כחלק מהכשרת התלמידים והכנתם לשוק העבודה . פרופ' מיתקי פרש בפני עשרות המשתתפים את הנחיצות ואת הרלוונטיות של לימודי מנהל העסקים לצעירים במגזר ואת האפשרויות שהם פותחים בניהול עסקים קטנים ובינוניים, בייזום פעילויות עסקיות וחברתיות ובקבלה לעבודה בשורה של ארגונים. הדיון שהתפתח בעקבות ההרצאה היה ער ומעניין ומספר מועמדים אמרו כי שינו את דעתם לגבי תחום מנהל העסקים וישקלו את האופציה לבחור בלימודים בדיסציפלינה זו. 

את המפגש ארגן עו"ד מסעד בדיר, המרכז את לימודי ההכנה לבחינות לשכת עו"ד בפקולטה למשפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים. נטל בה חלק גם סגן דיקן הפקולטה פרופ' רם הרשטין.
משתתפי המפגש התרשמו מאד מעצם ההזדמנות שניתנה להם להיפגש לשיחה אצלם בעיר עם הדיקן וסגן הדיקן ואת רשמיהם העלו אף לרשתות החברתיות. בעקבות המפגש, הדיקן וסגנו הוזמנו למרכזים נוספים המכשירים מצטיינים ללימודים אקדמיים (בעיקר הכנה למבחנים פסיכומטריים).

המרכז האקדמי